Profi Matcha set Isamu 52246

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Ak hľadáte zaujímavý darček pre milovníka japonského čaju matcha, už ďalej nehľadajte. Kompletná darčeková súprava Profi Matcha set Isamu 52246 určite zožne veľký úspech.

Dostupnosť Skladom (> 20 ks)
€42,84 / ks    
Kód tovaru G135
Kategória Všetky produkty
 

Ako prebieha tradičný japonský čajový obrad? 
Tradičný čajový obrad je starý niekoľko storočí a predstavuje nielen meditatívny rituál, ale taktiež kultúrny zážitok, ktorého cieľom je nájdenie vnútorného pokoja. Príprava čaju má presne daný priebeh a nástroje, vďaka ktorým sa z obyčajného pitia čaju stane zážitok, pri ktorom si môžete vychutnať matcha v jeho autentickej podobe. Rozomletý čaj sa bambusovou lyžičkou čašaku nasype do čajovej misky čawan. Matcha sa postupne zalieva vodou s teplotou 65 °C a pomocou bambusovej metličky časen sa čaj ručne šľahá do hustej peny.

Na prípravu usuča, jemnejšieho variantu čaju, použite 2 lyžičky čašaku na 70 ml vody a energicky miešajte v tvare písmena M.
Na silnejší čaj koiča použite 3 – 4 lyžičky čašaku na 40 ml vody. Koiča má hutnejšiu konzistenciu a mieša sa miernym krúživým pohybom.

Kto je dovozcom tohto produktu?
Profi Matcha set Isamu 52246 dováža spoločnosť Kyosun s.r.o.

Súprava obsahuje: čawan, čašaku, časen, stojanček na metličku. 

Hmotnosť 0.774 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.