Matcha set Hiroki 52218

1 hodnotenie
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Ak hľadáte zaujímavý darček pre milovníka japonského čaju matcha, už ďalej nehľadajte. Kompletná darčeková súprava Profi Matcha set Hiroki 52218 určite zožne veľký úspech.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€34,24 / ks
Kód tovaru G133
Kategória Všetky produkty
Položka bola vypredaná...
 

Ako prebieha tradičný japonský čajový obrad? 
Tradičný čajový obrad je starý niekoľko storočí a predstavuje nielen meditatívny rituál, ale taktiež kultúrny zážitok, ktorého cieľom je nájdenie vnútorného pokoja. Príprava čaju má presne daný priebeh a nástroje, vďaka ktorým sa z obyčajného pitia čaju stane zážitok, pri ktorom si môžete vychutnať matcha v jeho autentickej podobe. Rozomletý čaj sa bambusovou lyžičkou čašaku nasype do čajovej misky čawan. Matcha sa postupne zalieva vodou s teplotou 65 °C a pomocou bambusovej metličky časen sa čaj ručne šľahá do hustej peny.

Na prípravu usuča, jemnejšieho variantu čaju, použite 2 lyžičky čašaku na 70 ml vody a energicky miešajte v tvare písmena M.
Na silnejší čaj koiča použite 3 – 4 lyžičky čašaku na 40 ml vody. Koiča má hutnejšiu konzistenciu a mieša sa miernym krúživým pohybom.

Kto je dovozcom tohto produktu?
Profi Matcha set Hiroki 52218 dováža spoločnosť Kyosun s.r.o.

Súprava obsahuje: čawan, čašaku a časen. 

Hmotnosť 0.563 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.