Matcha glass bottle

1 hodnotenie
 
Tip Zväčšiť
 

Ergonomická fľaša Matcha Glass Bottle. Uzatvárateľna fľaša z recyklovatelného skla s objemom 0,5 l.

Dostupnosť Momentálne nedostupné (> 20 ks)
Bežná cena €7,80
Ušetríte €1,44 (–18 %)
€6,36 / ks
Kód tovaru E103
Kategória Všetky produkty
 

Aké certifikácie má Matcha Glass Bottle? 
Matcha Glass Bottle je vyrobená z recyklovateľnej skloviny, je schválená dozorovými orgánmi na styk s potravinami, neobsahuje kadmium ani olovo.

 

Ako sa Bio Matcha Tea pripravuje? 
Ideálnym pomocníkom na prípravu Matcha Tea je Matcha Glass Bottle, ktorá je súčasťou balenia, poprípade šejker. Do fľaše vysypte 2g porcie Matcha Tea, fľašu uzavrite a riadne pretrepte v studenej, popr. teplej vode do 65 °C. Matcha je možné dochutiť medom, citrónom alebo prírodným sirupom. V ponuke Matcha Tea nájdete aj širokú škálu šejkrov certifikovaných na styk s potravinami.

 

Môžem dať Matcha Tea Glass Bottle do umývačky riadu alebo do chladničky?
Áno, Matcha Tea Glass Bottle je možné umývať v umývačke riadu a môžme ju uchovávať v chladničke – má záruku použitia od -40 °C až do 300 °C, ak je dodržané pravidlo správneho ochladzovania. Je teda vhodná pre studené aj teplé nápoje.

Kde sa produkt vyrába?
Pôvod Bio Matcha Tea je v Japonsku, balenie do 2g vrecúšok vykonáva spoločnosť Kyosun s.r.o. tu v ČR. Matcha Tea Glass Bottle sa vyrába v ČR.

 

Hmotnosť 0.32 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.