2 x Bio Matcha Tea Harmony+šejker M500 0,5 l zadarmo

1 hodnotenie
 
Akcia BIO z Japonska Zväčšiť
 

Dvakrát Bio Matcha Tea Harmony a k nim krásny modrý 500ml šejker ZADARMO!

Dostupnosť Skladom (> 20 ks)
Bežná cena €31,88
Ušetríte €3,96 (–12 %)
€27,92 / ks    
Kód tovaru C133
Kategória Všetky produkty
Záruka 2 roky
 

Prečo piť Matcha Tea?
Bio Matcha Tea Harmony je najoblúbenejšie balenie matcha na trhu. Matcha Tea je nutrične zhruba 10x silnejší ako iné zelené čaje. Matcha naviac obsahuje veľký podiel antioxidantov, aminokyselín a teofylínu. Čajová obdoba kofeínu, teofylín, sa na rozdiel od toho v káve uvolňuje postupne po dobu 3-6 hodín, a je tak pre telo zdravší než kofeín obsiahnutý napríklad v káve. Matcha Tea je jediný čaj, ktorý obsahuje zhruba 30 % vlákniny. 

Aké certifikácie má Bio Matcha Tea Harmony? 
Bio Matcha Tea Harmony je držiteľom známky Bio, ktorú tento produkt obdržal už v roku 2012. Vtedy to bol vôbec prvý matcha na území ČR certifikovaný touto známkou. Odvtedy je známka Bio pri každoročných kontrolách certifikačného úradu predlžovaná. Ďalším certifikátom je Certifikát o zdravotnej nezávadnosti produktu vydaný Štátnym zdravotným ústavom. Certifikátmi kvality disponuje aj japonský pestovateľ tohoto matcha a medzi tých hlavných patria: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a ďalší. 
Matcha Tea Šejker je testovaný pre styk s potravinami a neobsahuje žiadne nežiadúce látky, ako napr. BPA. Šejker je vhodný do umývačky riadu alebo mikrovlnnej rúry. Šejker sedí do držiaku v aute aj na bicykli. Teraz si už svoj milovaný Matcha Tea môžete vziať so sebou skutočne všade.

Je Bio Matcha Tea pravidelne testovaný? 
U Bio Matcha Tea Harmony je testovaná každá dovezená šarža. Ich výsledky sú pravidelne zverejňované a  môžete o ne kedykoľvek požiadať. Pri žiadosti o testy uveďte číslo šarže, ktoré nájdete na spodnej strane krabičky. Pravidelné testy sú zárukou kvality a ak sa chystáte kúpiť čaje matcha inej značky, tak buďte pri jeho výbere veľmi obozretní. Najmä jeho lacné náhrady, ktoré pochádzajú väčšinou z Číny, nemajú rovnaké vlastnosti ako ten pravý z Japonska. Vyžadujte od predajcu aktuálne testy, ktoré sa vždy musia zhodovať s aktuálnou šaržou ponúkaného čaju. 

Ocenenie Bio Matcha Tea. 
Bio Matcha Tea Harmony sa stal Produktom roku 2016 na portále Heuréka.cz v kategórií čaj a v roku 2017 toto ocenenie obhájil. 

Kde sa Bio Matcha Tea Harmony pestuje? 
Čaj sa pestuje v japonských oblastiach Nishio a Shizuoka. 

Aká je odporúčaná denná dávka? 
Odporúčaná denná dávka matcha u dospelého človeka je 4-6 gramov. Tehotné, dojčiace a deti cca 2 gramy denne.

Ako sa Bio Matcha Tea pripravuje? 
Najjednoduchšou prípravou je prešejkovanie v krásnom modrom Matcha Tea šejku, ktorý je súčasťou tohoto výhodného balíčka. Do šejkeru nasypte 2g porcie Matcha Tea a riadne pretrepte v studenej, popr. teplej vode. Pri príprave za tepla by nemala teplota presiahnuť 65 °C. Šejker Matcha Tea je certifikovaný pre styk s potravinami a neobsahuje žiadne nežiadúce látky, ako sú napríklad BPA. 

Čo všetko balíček obsahuje? 
2x Bio Matcha Tea Harmony, v každom balení je vždy 30 ks sáčkov po 2 g + Matcha Tea Šejker M500.

Ako Bio Matcha Tea Harmony skladovať? 
Jedným z najväčších benefitov tohoto produktu je práve jeho nenáročnosť na skladovanie. Vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu obalu každého jednotlivého sáčku je matcha plne chránený pred vzduchom a svetlom. Vzduch a svetlo sú najčastejším spúšťačom degradácie tohoto produktu, takže nákup 100 a viac gramového balenia (ktoré nie je proti týmto vplyvom chránené ochrannou atmosférou) pre osobnú spotrebu sa rozhodne nevyplatí. Čaj stratí farbu, chuť aj arómu už behom pár dní. 

Aká je trvanlivosť produktu? 
Trvanlivosť Bio Matcha Tea Harmony je 24 mesiacov. 

Obsahuje Bio Matcha Tea Harmony nejaké alergény? Existujú nejaké riziká spojené s konzumáciou čaju? 
U tohoto produktu nie sú známe žiadne alergény. Bio Matcha Tea neodporúčame piť na lačný žalúdok. Jedná sa o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť. 

Aký je objem tohoto šejkru? 
Objem modelu M500 je 0,5 litrov.

Kde sa produkt vyrába?
Pôvod Bio Matcha Tea Harmony je v Japonsku a balenie do 2g sáčkov prevádza spoločnosť Kyosun s.r.o. tu v ČR. 
Šejker pochádza z Maďarska, v ČR distribuuje spoločnosť Kyosun s.r.o.

Hmotnosť 0.288 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.