Pre verných

matchatea_pro-verne
 

Podmienky pre VIP zákazníkov

Veľmi si vážime spokojných zákazníkov a tých verných radi náležite odmeňujeme. V tabuľke nižšie si môžete pozrieť, za akých podmienok môžu naši pravidelní zákazníci nakúpiť v našom eshope za extra výhodné ceny. 

Zľavy pre VIP zákazníkov

 HODNOTA OBJEDNÁVOK ZĽAVA NA ĎALŠIU OBJEDNÁVKU PLATNOSŤ ZĽAVY
 20 € – 39,99 € 5% 3 mesiace
 40 € – 59,99 € 10 % 3 mesiace
 60 € – 89,99 € 15 % 3 mesiace
 90 € – xx € 20 % 3 mesiace
 
 
 
 
 

Ukážka nákupu za 90 €
Nakúpite produkty v hodnote 90 €. Odo dňa nákupu vám pobeží 3-mesačná lehota na ďalšiu objednávku, pri ktorej vám bude náležať zľava vo výške 20 %. Ak limit 90 € počas 3-mesačnej lehoty opäť splníte, tak si nárok na túto zľavu predĺžite o ďalšie 3 mesiace.
Aby ste to mali jednoduchšie, tak preto, aby ste si zľavu udržali nie je nutné počas 3 mesiacov nakúpiť za 90 € naraz, ale môžete urobiť pokojne viac nákupov, ktorých hodnota bude v období 3 mesiacov od úvodného uplatnenia zľavy väčšia ako 90 €. V tomto prípade stále platí 20% zľava a vy si ju predlžujete ďalej.
V prípade, že počas troch mesiacov nenakúpite, zľava automaticky prepadá a v prípadnej ďalšej objednávke začínate od znovu. Aktuálny stav vašich zliav si môžete kontrolovať po prihlásení v sekcii MÔJ ÚČET/MOJE ZĽAVY. Zľava platí na väčšinu produktov a na vybrané akciové balíčky. Balíčky/produkty, na ktoré sa cena nevzťahuje, to majú uvedené vo svojom popise. Cena za dopravu a stornované objednávky sa do zliav nezapočítavajú. Zľava na ďalšiu objednávku je platná až po zaplatení pôvodnej objednávky.

 
V prípade, že počas 3 mesiacov nakúpite viackrát, hodnota objednávok sa sčíta, takže nemusíte robiť jednu veľkú objednávku naraz. 

Ako zistím svoju aktuálnu zľavu? 

Prihláste sa do svojho účtu na www.matcha-tea.sk. Kliknite na svoje meno vpravo hore a vľavo kliknite na odkaz MOJE ZĽAVY

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.