Matcha Tea čokoláda 30 g

1 hodnotenie
 
Tip Zväčšiť
 

Božské spojenie jednej z najjemnejších belgických čokolád a 100% japonského zeleného čaju matcha. Takto chutí raj na zemi.

Dostupnosť Skladom (> 20 ks)
€2,36 / ks    
Kód tovaru P102
Kategória Matcha Tea - dobroty
 

Prečo konzumovať Matcha Tea?
Bio Matcha Tea je japonský zelený čaj s množstvom zdravotných benefitov. Nielenže obsahuje vitamíny A a C, ale taktiež vlákninu, bielkoviny či draslík. Prírodná obdoba kofeínu, označovaný ako teín, vás nabije energiou, ktorá sa, na rozdiel od kávy, uvoľňuje postupne v priebehu 3 – 6 hodín. Čaj matcha je taktiež známy svojou vlastnosťou zrýchliť metabolizmus až o 40 %, takže si môžete dovoliť maškrtiť a následne pri športovej aktivite páliť prebytočné tuky oveľa efektívnejšie. Matcha Tea čokoláda poslúži aj ako skvelý olovrant, ktorý Vás vďaka látke teofylín zbaví fyzického a psychického stresu, navodí pocit uvoľnenosti bez ospalosti a zlepší vašu koncentráciu. A navyše je naozaj lahodná!

Aká je odporúčaná denná dávka? 
Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka je 4 – 6 gramov. Pre deti, tehotné a dojčiace ženy je to cca 2 gramy denne. 

Ako Matcha Tea čokoládu skladovať? 
Matcha Tea čokoládu skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosah priameho slnečného žiarenia.

Aká je trvanlivosť produktu? 
Trvanlivosť Matcha Tea čokolády je 12 mesiacov. 

Obsahuje Matcha Tea čokoláda nejaké alergény? Existujú riziká spojené s konzumáciou čaju? 
Áno, Matcha Tea čokoláda obsahuje mlieko, sóju a výrobky z nich.

Kde sa produkt vyrába?
Bio Matcha Tea je pôvodom z Japonska. Výroba čokolády a jej balenie prebieha v Českej republike, jej distribúciu zabezpečuje spoločnosť Kyosun s.r.o.

Hmotnosť 0.03 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.